Zostań prelegentem na Mobile Trends Conference 2021.
Weź udział w CALL FOR PAPERS!

Mateusz Biliński
niebezpiecznik.pl

Fascynat technologii mobilnych od czasów Zaurusa SL-5500. Head of Mobile Security w Niebezpieczniku z doświadczeniem jako badacz, trener i tester bezpieczeństwa. Jeden z pierwszych posiadaczy certyfikatu CompTIA iOS Mobile App Security+. Współtworzył oprogramowanie stacji bazowych LTE w firmach Motorola i Nokia Siemens Networks. Praktyk aplikowania i analizowania metod uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji m.in. w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego.

Artur Kurasiński
kurasinski.com

Przedsiębiorca, mówca publiczny oraz autor gier i komiksów. Od ponad dwóch dekad obserwuje i tłumaczy wpływ technologii na nasze życie. Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów Kurasinski.com. Prelegent i uczestnik najważniejszych konferencji technologicznych w Polsce. Współtwórca najstarszego w Polsce cyklu spotkań dla startupów Aula Polska oraz nagród Aulery. Prywatnie ojciec dwóch córek, miłośnik halowej piłki nożnej, komiksów i filmów S-F oraz role-playing games.

Wojtek Kutyla
Kutyla Design Ltd

Wojtek Kutyła jest niezależnym konsultantem i trenerem UX i service design. Mieszka w Edynburgu. W sektorze cyfrowych produktów i usług pracuje od 1999 roku. Współpracuje z wieloma międzynarodowymi organizacjami. Regularnie odbywa wizyty w Polsce, prowadząc warsztaty, występując na konferencjach i ucząc projektantów UX zaawansowanych metod pracy w zawodzie. Buduje społeczność osób zajmujących się projektowaniem dookoła newslettera “Opowieści ze świata UX”.

Krzysztof Marzec
DevaGroup

CEO w DevaGroup, agencji z tytułem Partner Google Premier i Google Rising Star. Trener SEO, Google Ads & Analytics, szkolił najlepsze agencje i domy mediowe bezpośrednio dla Google. Autor dwóch książek, ponad setki artykułów i wysoko ocenianych kursów on-line. Wykładowca m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. Józefa Tischnera. Gościł na scenie kilkudziesięciu konferencji, zdobywając wysokie miejsca i nagrody publiczności w tym pierwsze miejsce na Ads & Analytics Day na I love Marketing 2020 – największej branżowej konferencji w Polsce. Pomysłodawca i organizator semKRK skupiającego nawet 500 uczestników barcampu branży SEM. Pracował dla takich marek, jak: Allegro.pl, Neo24, Shoper.pl, Conrad.pl, Interia.pl, Grupa RMF czy Wydawnictwo Bauer.

Mateusz Romanów
25wat

współwłaściciel agencji 25wat i platformy Tytani24, zabezpieczającej serwisy webowe dostępne online. Członek klastrów ITCorner, #CyberMadeInPoland, BNI Polska. W 25wat zarządza networkiem biznesowym i projektami klientów, tworząc systemy i strategie komunikacji. Od 2016 r. kieruje rozwojem startupów Tytani24 (cyberbezpieczeństwo) i ARBUZZ (technologia AR). Z Tytani24 dostał się do programu ALPHA na lizboński Web Summit 2019, uzyskując kwalifikację do Pitch Contest. Pracował m.in. dla marek: Sony Music, Opel, Vivitek, OVH, Drogerie Natura, Organique, So!Coffee, Gazomet. Współtworzył pierwszą polską, realizowaną społecznie, aplikację do przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19 – SafeSafe App, z której we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji powstała następnie STOP COVID ProteGo Safe

Michał Szklarski
e-point

Lider innowacji i rozwiązań, product owner, speaker technologiczny i biznesowy. Doradzał i pomagał takim firmom, jak Amway, InterCars, morele.net i Leifheit w ich cyfrowej i mobilnej transformacji. Zawsze zafascynowany internetem, mobile i nowymi technologiami (takimi jak PWA, AMP, TWA, Voice UI) w połączeniu z doskonałym User Experience.

Krzysztof Wojewodzic
Escola S.A.

dr Krzysztof Wojewodzic – przedsiębiorca, doradca ds. strategii IT. Pracował dla międzynarodowych marek jak Xella International, NE AB, Brockhaus, konsultował razem z BCG. W latach 2010-2014 współtworzył dwie spółki, które doprowadził od zera do kilkumilionowych exit-ów. Wykładowca na ALK Koźmiński. Trzy aplikacje jakie współtworzył miały powyżej miliona pobrań. Na zaproszenie The Economist reprezentował Polskę, m.in. World Economic Forum w Davos czy Global Agenda w Londynie. Od 2017 prezes Escola S.A. tworzącej aplikacje mobilne i webowe.

Tomasz Woźniak
Future Mind

Współwłaściciel i prezes Future Mind — firmy mającej za sobą ponad 200 projektów z obszaru digital. Wśród obecnych i byłych klientów firmy można wymienić: Skycash, Żabka Polska, LPP S.A., Euro RTV AGD, Empik, Virgin Mobile, Morizon S.A. czy Philips. Future Mind łączy kompetencje klasycznego software house i firmy pomagającej budować ale też rozwijać, produkty cyfrowe z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym Internetu rzeczy. Tomasz Woźniak nadal aktywnie uczestniczy w projektach klienckich, skupiając się głównie na walidacji modeli biznesowych i planowaniu strategicznym. Jest również wykładowcą kilku wyższych uczelni m.in. Collegium Civitas i Akademii Leona Koźmińskiego. W czerwcu 2019 roku został członkiem rady nadzorczej SARE S.A., notowanej na GPW.

Szczegóły wkrótce

W tym roku wspierają nas

Sponsorzy

Organizator

ClickMaster

Patronat honorowy

Partnerzy